###Украина U-19: победный гол Мартынюка ###

Юніорська збірна України (U-19) провела свій другий матч на представницькому турнірі Кубок Атлантики, що проходить на Канарських островах.

Украина U-19: победный гол Мартынюка
14 лютого 2008, 18:21
Після поразки у дебютному поєдинку господарям турніру &minus- іспанцям (0:1), підопічні Олександра Лисенка реабілітувалися у зустрічі з французами. Вирішальним став пенальті, реалізований «синьо-жовтими» у другому таймі.Гра «другим номером»На відміну від гри з піренейцями, в якій українці намагалися діяти першим номером, у матчі з «триколірними» вони обрали контратакуючу тактику. Французи подовгу контролювали м'яч, намагалися розтягнути наші редути, однак у захисті «синьо-жовті» діяли дуже організовано, і до перерви дозволили створити супернику біля своїх воріт хіба що два напівмоменти.Вирішальний пенальтіПриспавши пильність опонентів, підопічні Лисенка вже на початку другого тайму провели стрімка контратаку, в результаті якої французи змушені були фолити на Олександрові Каблаші. Ярослав Мартинюк, який з'явився на полі одразу по перерві, 11-метровий виконав бездоганно, не залишивши воротареві жодних шансів.Безпомилкові українціДалі гра проходила за очікуваним сценарієм &minus- французи докладали максимальних зусиль, аби встановити рівновагу, а українці практично безпомилково захищалися, водночас не забуваючи проводити контратакуючі випади. Як наслідок, підопічні Лисенка радше могли збільшити рахунок, аніж пропустити. Однак нікому більше відзначитися так і не вдалося. 1:0 &minus- цілком заслужена перемога «синьо-жовтих». Останню зустріч на турнірі українці проведуть завтра, 15 лютого, проти збірної Канарських островів.Україна &minus- Франція &minus- 1:0Гол: Мартинюк (47, з пенальті)Україна: Кичак, Пінчук, Петров, Микицей, Аблітаров (Білий, 70), Сагайдак (Мартинюк, 46), Коншин, Каблаш (Ярмоленко, 62), Політило, Сворак, Зозуля